Sesja dziecięca

Slider

 

Uwielbiam pracować z dziećmi. W wypadku sesji dziecięcej dobrze żeby nasz młody maluch miał 3 miesiące lub więcej ;). Taka sesja daje pełno możliwości, aranżacji i popisu dla niebanalnych rozwiązań. Serdecznie zapraszam do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., razem wspólnie zaplanujemy jak całość będzie wyglądać.

Jak wygląda sesja dziecięca?

Zależy mi aby dzieci czuły się dobrze pod czas zdjęć a całość traktowały jak super zabawę.  Zdjęcia możemy zrobić u mnie w studio. Dysponuję różnymi tłami, akcesoriami. Ale także wchodzą w grę sesje w plenerze czy w domu. Jestem otwarta na wszelkie Państwa pomysły i chętnie je zrealizuję.
Realizuję także sesje na roczek, bożonarodzeniowe, wielkanocne, walentynkowe.


W co ubrać dziecko?

Najważniejsze jest to aby dziecko czuło się wygodnie. Dobrze jest zabrać ubranka z naturalnych materiałów, bez krzykliwych wzorów i napisów, które odwracają uwagę od twarzy modela. Dziewczynki dobrze wyglądają w różnego rodzaju sukienkach. Do chłopców pasują jeansy i proste bluzki. Oczywiście jeśli robimy sesję tematyczną, np. bożonarodzeniową, warto zaopatrzyć się w pasujący strój.


Jak długo trwa sesja?

Zazwyczaj 2 godziny, czasem 3. Zależy to od wielu czynników, rodzajów stylizacji i ilości dzieci.


Jak się przygotować?

Warto zabrać dla młodszych dzieci coś do jedzenia, a także zapas pieluszek. Na miejscu oczywiście mam herbatę, wodę, kawę dla rodziców ;). Dobrze jest przygotować kilka zestawów ubrań. Możemy je wcześniej omówić przed sesją, a ja dobiorę do całości odpowiednią stylizację. Jeśli planujecie Państwo także pozować na zdjęciach, to warto zabrać sobie zapasowe ubrania.