Sesja ciążowa

Slider

Sesja ciążowa

Kiedy? Najlepiej na sesję umówić się w 30-35 tygodniu, gdy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony. Jednak sesja może odbyć się przed tym terminem lub po nim.


Jak wygląda sesja ciążowa?

Czas trwania sesji to średnio 2-2,5 godziny. Jeśli zdecydujemy się na plener to czas automatycznie się wydłuża. Zdjęcia zazwyczaj wykonywane są u mnie w studio. Mam do dyspozycji różne sukienki ciążowe, akcesoria, wianki. Zalecam też zabrać coś ze sobą, np. małego misia lub buciki czy zdjęcie USG. Na sesji mile widziany jest przyszły tatuś. Jeśli macie już Państwo dzieci, to jak najbardziej zapraszam je z wami.


W co się ubrać?

Jak już wcześniej wspomniałam dysponuję sukienkami ciążowymi. Jednak jeśli masz jakąś ulubioną sukienkę a może bluzkę, jak najbardziej zabierz ze sobą. Jeśli zdecydujecie się na bardziej intymne zdjęcia, pół akty to warto mieć ze sobą ładną bieliznę albo koszule męża.


Jak się przygotować?

Współpracuję na stałe ze stylistką, która może wykonać profesjonalny makijaż i fryzurę. Opcja ta jest za dodatkową opłatą, po szczegóły proszę o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możesz też sama się przygotować. Polecam delikatny makijaż w pastelowych odcieniach. Warto zabrać ze sobą puder do twarzy.